مذاکرات هسته‌ای کشورمان با 6 کشور غربی(1+5) مفهومی را سر زبان‌ها انداخت که می‌توان از آن در دنیای کسب و کار فراوان استفاده کرد و نتایجش را دید؛ بازی برد_برد (win_win). اگر بخواهیم مطلب را بیشتر باز کنیم باید اینگونه ادامه دهیم که امروزه کسی کالا، خدمات یا سرویسی دریافت نمی‌کند مگر اینکه مزیت حداکثری در آن ببیند. همین امر برای طرف مقابل هم صادق است، یعنی خدمات مناسب ارائه نمی‌شود مگر این که سودآوری مشاهده شود.

مقدمه را کوتاه می‌کنیم و سریع سراغ اصل مطلب می‌رویم؛ اگر به دنبال کارواش اتومبیل خود هستید گزینه‌ای بهتر از "بسپار و زندگی کن" یافت نخواهید کرد. در سطرهای پیش رو دلیل این مدعا را بیان خواهیم کرد و مشخص می‌کنیم بازی برد_برد در این ساختار تنها یک شعار نیست، بلکه حقیقتی است عمیق، وسیع و حیاتی.

نیازی به مراجعه حضوری به کارواش و اتلاف وقت در ترافیک نخواهید داشت و می‌توانید سرویس مورد نظر خود را به آسانی در محل دلخواه دریافت نمایید.

اپلیکیشن بسپار برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و به صورت رایگان قابل دانلود است. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی دقیق‌تر اپلیکیشن بسپار بپردازیم. چنانچه در رابطه با این برنامه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

منظور از بازی برد برد چیست؟

کسب مزیت حداکثری برای تمامی طرف‌های حاضر در یک قرارداد. اگر بخواهیم موضوع را برای کارواش ماشین بسط و گسترش دهیم طرف‌های درگیر عبارتند از: مشتری، ارائه دهنده‌ی خدمات، محیط زیست. در واقع باید به دنبال ساختار، چارچوب یا به قول فرنگی‌ها پلتفرمی باشیم که برای سه مولفه‌ی بیان شده مزایای حداکثری فراهم آورد.

یا با لمس آیکون موجود در گوشه پایین و سمت راست صفحه به موقعیت مکانی فعلی خود بر روی نقشه دسترسی داشته باشید. پس از تعیین محل خودرو از شما خواسته می‌شود تا پلاک ماشین و توضیحات مربوطه را وارد نمایید. پس از آن نوبت به تعیین نوع خودرو می‌رسد.

مشتری چه خدماتی دریافت می‌کند؟

در ساختار کارواش آنلاین بسپار هر مزیتی که بتوان برای نظافت یک خودرو متصور شد در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. کافی است تماس گرفته یا با اپلیکیشن برنامه درخواست دهید. سه پکیج در اختیار شما قرار خواهد گرفت، سرویس روشویی، روتوشویی و روتولوکس. آنچه در این بسته‌های خدماتی امکان ارائه دارد به شرح زیر است:

  • شستشوی کامل بدنه
  • شستشو و واکس رینگ و تایرها
  • شستشوی شیشه‌های بیرونی و درونی ماشین
  • نظافت داشبورد و رودری‌ها با اسپری مخصوص
  • نظافت و جارو کردن داخل ماشین و درزها
  • شستشوی کف‌پوش‌های ماشین
  • نظافت و جارو کردن صندوق عقب
  • واکس محافظ و براق‌کننده بدنه و سپر ماشین
  • واکس محافظ و براق‌کننده داشبورد، صندلی‌ها و قطعات پلاستیکی داخل ماشین

  اما این تنها گوشه‌ای از خدماتی است که خودروی شما دریافت می‌کند؛ خود شما هم بی‌نصیب نمی‌مانید؛ اولا به دلیل کارواش در محل نیازی به حرکت اتومبیل خود نخواهید داشت، این یعنی عدم ورود به ترافیک شهری، همچنین صرفه جویی در وقت و سوخت. دوما مطلقا احتیاج به حضور در محلی خاص وجود ندارد؛ برای روشویی حتی کنار خیابان هم قابل قبول است و برای سرویس‌های داخلی تنها وجود یک پریز برق کار را راه می اندازد؛ در نتیجه حتی اگر منزل نباشید، در محل کار، مهمانی، همایش و غیره هم می‌توانید در کمتر از 2 ساعت (بین 30 تا 120 دقیقه بسته به خدمات مورد نظر شما) کارواش کنید.

مزیت‌های محیط زیستی

ما با فن آوری‌های جدید و مدرن، کاملا سازگار با محیط زیست فعالیت می‌کنیم. اول و مهم‌تر از همه اینکه در شست و شوی اتومبیل شما از آب استفاده نمی‌شود؛ همه می‌دانیم که بحران آب در جغرافیای زندگی ما امری است جدی. دوم اینکه هیچگونه پسماندی که برای طبیعت مشکل ساز باشد وجود نخواهد داشت و نه تنها منزل، پارکینگ، حیاط، محوطه یا معبر خیابان شما کثیف نمی‌شود بلکه آلودگی شیمایی ناشی از فاضلاب یا پسماند غیر ممکن خواهد بود.

در اینجا لازم است که یک پرانتز باز کنیم و آن اشاره به کارآمدی روش‌های بدون آب است. هنگامی که اتومبیل خود را در اختیار یک کارواش سنتی قرار می‌دهید، در وهله‌ی اول فشار غیر استاندارد آب رنگ خودروی شما را ضعیف می‌کند. همچنین تماس غیر استاندارد آب می‌تواند پایه گذار پوسیدگی‌های ثانویه باشد و از آن مهم‌تر گاهی استفاده از آب‌های کثیف می‌تواند انتقال بیماری را در پی داشته باشد.

کوتاه سخن اینکه سازگاری با محیط زیست همسو شده با ارتقای بهره وری در امر نظافت و محافظت از بدنه‌ی خودرو به طوری که حتی دستمال‌های مورد استفاده در فرآیند کارواش هم با تکنولوژی میکروفایبر بسیار کارا در امر نظافت و در عین حال نرم برای عدم آسیب رسانی به بدنه‌ی خودرو طرح شده‌اند.

منفعت ارائه دهنده‌ی خدمات

مهم‌ترین سودی که چنین استارتاپی به همراه دارد، خلق و تولید برندی است قابل احترام که نه تنها برای گردانندگانش اعتبار و آبرو به همراه می آورد، بلکه فعالیت‌هایش نوعی فرهنگ سازی در فضای کسب و کار این مرز و بوم به شمار می‌آید.

یک مثال عینی ارائه می‌کنیم و قضاوت درباره‌ی باقی جنبه‌ها را به عهده‌ی شما می‌گذاریم. تا به حال شده احساس کنید پرسنل کاری به سبب عدم دریافت انعام وظیفه‌ی خود را آنطور که باید انجام نمی‌دهند؟ این اتفاق امری است ناخوشایند در فضای کسب و کار ایران. زیرا پرداخت انعام نوعی وظیفه به شمار می‌آید و کسی که پرداخت نکند از دریافت خدمات مناسب محروم می‌شود.

کارواش آنلاین بسپار اما اینگونه نیست. هزینه‌ی تمامی خدمات کاملا مشخص است و کاری که باید انجام گیرد هم شفاف و دقیق تبیین شده. در صورتی که از خدمات دریافتی رضایت داشته باشید کافی است پس از اتمام کار به پرسنل حاضر امتیاز دهید. با این کار در معادله‌ای نانوشته هم اعتبار کار پرسنل را ارتقا می‌دهید و هم در پروسه‌ای میان مدت شرکت را در راستای شناسایی نیروهای وظیفه شناس یاری می‌رسانید.

از این طریق است که روز به روز شما سرویس مناسب دریافت می‌کنید، هم پرسنل ارتقای سازمانی می‌یابند و هم بر اعتبار برند ما افزوده می‌شود. و این مفهوم بازی برد_برد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *