مهمترین قسمت هر خودرو موتور آن است،از آن جهت که انرژی لازم برای حرکت خودرو را فراهم میکند.

وقتی چربی و جرم زیادی موتور و ادوات آن را در برگیرد،مانع دفع مناسب حرارت میشود و در نتیجه استهلاک موتور بالا میرود و این یعنی تحمیل هزینه بیشتر به صاحب خودرو. اما این تنها مشکل ایجاد شده نخواهد بود. رسوبات داخل موتور از مواد نفتی تشکیل شده است که به شدت حریق پذیر هستند و در  صورت بروز آتش سوزی شرایط را بدتر میکند. صرف نظر از این دو مورد، فرض کنید خودروی شما دچار نقص فنی شده است. مسلما شما به تعمیر گاه مراجعه خواهید کرد. اما وقتی تعمیرکار درب کاپوت را باز میکند با یک موتور جرم گرفته مواجه میشود و متاسفانه به همین دلیل از یافتن هرگونه نشتی، ترک خوردگی و یا شکستگی ناتوان است.

پس واضح است که تمیزی موتور خودرو از اهمیت بالایی برخودار است.احتمالا همین حالا در این فکر هستید که خودروی خود را برای موتورشویی به کارواش ببرید.لطفا کمی صبر کنید! نظافت موتور خودرو مهم است اما نه به هر قیمتی. در شست و شو با آب نشت رطوبت به داخل قطعات برقی رسوب ایجاد میکند. همچنین فشار آب باعث از بین رفتن قطعات داخلی موتور میشود.

تیم متخصص و آموزش دیده بسپار با استفاده از مواد و ابزار آلات روزدنیا یکی از مهم ترین نیازهای نگهداری و مراقبت خودرو که همان خدمات موتورشویی می باشد را در محل شما و بدون باقی گذاشتن پسماند و پسآب  و کوچکترین آلودگی به صورت کاملا حرفه ای اجرا کرده تا گوشه ای از دغدغه های شما را کم کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *