1آیا از طریق سیستم عامل ios هم امکان سفارش گذاری وجود دارد؟
بله. نسخه آی او اس را از اپلیکیشن سیب اپ دانلود کنید.
2از چه طریقی می‌توانم درخواست کارواش را ثبت کنم؟
شما می‌توانید به راحتی پس از نصب اپلیکیشن بر روی گوشی اندروید و آی او اس خود اقدام به ثبت سفارش نمایید. همچنین می‌توانید برای سفارش با شماره تلفن 54955-021 تماس بگیرید.
3آیا باید ماشین را در فضای خاصی قرار دهم؟
سرویس روشویی در هر محلی از جمله خیابان هم امکان‌پذیر است فقط فضای خالی اطراف ماشین بایستی به اندازه‌ای باشد که دسترسی مطلوب برای پرسنل ما را به قسمت‌های مختلف ماشین فراهم کند. اما از آنجایی که در سرویس روتوشویی و روتولوکس از جاروبرقی استفاده می‌شود،‌ بایستی ماشین خود را در پارکینگ یا محلی که امکان دسترسی به پریز برق وجود داشته باشد، پارک کنید.
4آیا باید برای انجام سرویس کارواش در محل خودم تجهیزات خاصی را آماده کنم؟
پرسنل ما با تجهیزات کامل برای ارائه کلیه سرویس‌ها به منزل شما مراجعه می‌کنند و به هیچ وجه نیازی نیست که شما مواد یا تجهیزات خاصی را فراهم نمایید.
5آیا کارواش بدون آب از کارواش‌های با آب گران‌تر می‌باشند؟
کارواش سیار و بدون آب «بسپار» در مقایسه با کارواش‌های سنتی با آب از نظر زمان، هزینه و مصرف انرژی بسیار مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. چراکه شما بدون صرف زمان زیاد در ترافیک، بدون مصرف بنزین برای طی مسافت و بدون پرداخت انعام به افراد در هزینه کارواش خود صرفه جویی فوق العاده‌ای را خواهید داشت که نتیجه آن کیفیت بهتر و خیالی آسوده‌تر می‌باشد.
6آیا برای شست و شوی ماشین از آب استفاده می‌کنید؟
کلیه فرایندهای نظافت و شست و شوی «بسپار» مبتنی بر فناوری‌های بدون آب می‌باشند که ضمن اثربخشی بهتر و پاک کنندگی با قدرت بالاتر از بدنه اتومبیل شما در برابر صدماتی که کارواش‌های با ‌آب به آن وارد می‌کنند نیز محافظت می‌کند. همچنین در کلیه سرویس‌های بسپار هیچ گونه آلودگی یا پسابی تولید نمی‌شود که در حفظ و نگاهداشت محیط زیست نیز بسیار موثر واقع می‌شود.
7مزایای کارواش «بسپار» چیست؟
سرویس‌های کارواش در محل بسپار با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا انجام می‌شود و مزایایی مانند: - قدرت بالای پاک کنندگی - ایجاد لایه محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید به واسطه بکارگیری ترکیبات موثر - عدم رنگبری و حفاظت از رنگ اصلی خودرو به واسطه عدم بکارگیری حلال‌های شیمیایی - درخشندگی فوق العاده بدنه پس از نظافت به واسطه وجود ترکیبات درخشان کننده - ایجاد سطحی نرم و لایه‌ای پوششی برای محافظت از بدنه خودرو - عدم ایجاد خط و خش بر روی بدنه خودرو به واسطه بکارگیری دستمال‌های میکروفایبر - صرفه جویی فوق العاده در مصرف آب - سازگارپذیر بودن ترکیبات شست و شو با محیط زیست - افزایش میزان زمان تمیز ماندن ماشین نسبت به کارواش‌های معمولی - عدم ایجاد پوسیدگی و خوردگی در بدنه به دلیل عدم استفاده از آب - عدم ایجاد آلودگی در محل انجام کارواش و عدم ایجاد مزاحمت برای دیگران - روشی مقرون به صرفه از نظر هزینه، زمان، مصرف انرژی و بنزین برای مصرف کننده
8آیا کارواش بدون آب می‌تواند آلودگی‌های روی ماشین را از بین ببرد؟
در کارواش بدون آب به جهت بهره‌گیری از فناوری‌های جدید در نظافت و محافظت، عمیق‌ترین لکه‌ها و آلودگی‌هایی که با آب امکان از بین بردن آنها نیست نیز کاملا از بین می‌رود.
9آیا دستمال‌های مورد استفاده در نظافت بدنه منجر به ایجاد خط و خش بر روی بدنه می‌شود؟
خیر. دستمال‌های مورد استفاده همگی از تکنولوژی میکروفایبر بهره می‌برند و دارای سطحی بسیار نرم می‌باشند که به هیچ وجه خط یا خش بر روی بدنه اتومبیل ایجاد نخواهند کرد.
10معایب کارواش‌های سنتی و با آب چیست؟
کارواش‌های سنتی و با آب نه تنها مزایای کارواش بدون آب را ندارند بلکه معایب ذیل را نیز به همراه دارند: کارواش‌های سنتی به جهت شدت و فشار آب خروجی از پمپ‌ها به بدنه و رنگ خودرو آسیب می‌زنند احتمال استفاده از آب‌های آلوده در بسیاری از کارواش‌ها برای پاکسازی سطح ماشین وجود دارد که امکان انتقال بیماری‌ها را افزایش می‌دهد. آلودگی محیط زیستی شدید به جهت انتقال فاضلاب و پساب به سطح خیابان‌ها و محل کارواش زمان انتظار طولانی و تردد مسیرهای طولانی برای رسیدن به کارواش
11آیا سرویس کارواش سیار «بسپار» زمان زیادی را می‌برد؟
اولویت اول «بسپار» ارائه خدمت با کیفیت بالا برای مشتریان می‌باشد لذا پرسنل ما با دقت و حساسیت بالا اقدام به نظافت ماشین شما خواهند کرد. سرویس های کارواش سیار « بسپار» ضمن اینکه زمان رفت و آمد و انتظار شما در صف کارواش را از بین می‌برد، با توجه به نوع سرویس درخواستی و نوع ماشین : (سواری/شاسی بلند / ون / وانت ) از 30 تا 120 دقیقه زمان نیاز دارد.
12آیا باید به پرسنل «بسپار» انعام پرداخت کرد؟
خیر. شما تنها مبلغ انجام سرویس را از طریق اپلیکیشن پرداخت می‌نمایید و هیچ گونه انعام یا پاداشی به پرسنل بسپار پرداخت نخواهید کرد. از طریق امتیاز دادن به پرسنل در انتهای انجام خدمت می‌توانید به پیشرفت سازمانی ایشان کمک نمایید.
13آیا کارواش سیار «بسپار» به محیط زیست آسیب می‌رساند؟
خیر. عملکرد کارواش بسپار بر پایه بکارگیری مواد اولیه دوست‌دار محیط زیست می‌باشد همچنین این مدل از نظافت هیچ گونه پساب یا فاضلابی را تولید نکرده و روانه محیط زیست نخواهد کرد.
14کارواش سیار « بسپار» چه کمکی به بحران آب در ایران می‌کند؟
کارواش هاس سنتی و با آب به طور متوسط برای هر ماشین 200 لیتر آب مصرف می‌کنند که این میزان مصرف در کلیه سرویس‌های کارواش سیار « بسپار» عدد صفر می‌باشد. ما در هیچ از یک سرویس‌های خود از آب برای شست وشوی اتومبیل بهره نخواهیم برد که نه تنها باعث صرفه جویی در مصرف آب خواهیم شد بلکه از آسیب‌هایی که کارواش‌های با آب به ماشین وارد می‌کنند نیز جلوگیری می‌شود.
15آیا امکان کنسل کردن سفارش وجود دارد؟
بله، شما در هر زمانی قبل از شروع کار می‌توانید سفارش خود را کنسل کنید. در حین کنسل کردن گزینه‌های علت کنسلی از شما پرسیده می‌شود که ضمن پاسخگویی به آنها می‌توانید سفارش خود را کنسل نمایید.
16آیا امکان ارائه دو یا چند سفارش همزمان وجود دارد؟
در حال حاضر شما می‌توانید هر تعداد سفارشی که مدنظر دارید را به صورت جداگانه ثبت کرده و در زمان‌های مختلف سرویس‌های خود را از تیم بسپار دریافت کنید. امکان رزروهای همزمان در صورتی که ظرفیت خالی در زمان‌های مشابه وجود داشته باشند امکان پذیر می‌شود.
17چگونه هزینه یک سفارش را پرداخت کنم؟
شما از طریق روش‌های ذیل می‌توانید پرداخت سفارش خود را نهایی کنید: از طریق اپلیکیشن می‌توانید با زدن گزینه پرداخت اینترنتی اقدام به پرداخت امن از طریق درگاه‌های بانکی نمایید همچنین امکان پرداخت نقدی بر اساس فاکتوری که در اپلیکیشن برای شما صادر شده است نیز میسر می‌باشد
18آیا قبل از انجام سفارش بایستی هزینه فاکتور را پرداخت نمایم؟
شما در هر زمان پس از تایید نهایی فاکتور امکان پرداخت از طریق درگاه‌های بانکی را دارید. توصیه ما به شما پرداخت بعد از اتمام کارواش ماشین شما می‌باشد.